Dziś mamy 8 lutego 2023, środa, imieniny obchodzą:

08 października 2022

Sadki zdeklasowały inne szkoły. Zawody powiatowe w biegach przełajowych

fot. ML

fot. ML

Uczniowie szkół z całego powiatu nakielskiego spotkało się #na Szubińskiej „Wesółce”, aby wziąć udział w sztafetowych biegach przełajowych. Połowę odbytych biegów zdominowali uczniowie z Sadek.

Zawody odbyły się 7 września. Były to rozgrywki powiatowe, które miały wyłonić najlepszą drużynę, aby ta mogła wziąć udział w rozgrywkach wojewódzkich. W tym celu uczniowie szkół średnich, podstawowych w starszym wieku i młodszym wzięło udział w sztafetowych biegach przełajowych.

Trasa biegła przez leśne tereny nieopodal „Wesółki”. Zawodnicy biegnąć spotykali nierówny teren, z pagórkami, wystającymi korzeniami i wszelkimi innymi naturalnymi utrudnieniami. Jedno okrążenie ma w przybliżeniu 800 metrów. Większość zawodników biegła tylko jedno okrążenie, przekazując pałeczkę kolejnej osobie. Konkurencja była podzielona na wiek oraz płeć. Wszyscy biegli taką samą odległość, poza chłopcami ze szkół średnich, którzy pobiegli na 1600 metrów.

Poniżej klasyfikacje:

Dzieci:

Dziewczyny:
1.SP Sadki
2.SP nr 2 Szubin
3.SP nr 4 Nakło

Chłopcy
1.SP nr 4 Nakło
2.SP Sadki
3.SP nr 1 Szubin

Młodzież szkolna:

Dziewczyny
1.SP Sadki
2.SP Rynarzewo
3.SP nr 4 Nakło

Chłopcy
1.SP Sadki
2.SP nr 2 Szubin
3.SP nr 4 Nakło
Licealiada

Dziewczyny
1.LO w Szubinie
2.LO w Nakle
3.ZSP Szubin

Chłopcy
1.LO w Nakle
2.LO w Szubinie
3.ZSP Szubin

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Nl, w dniu 08-10-2022 16:44:44 napisał:

  Szkoda że inne szkoły ponadpodstawowe niw mogły brać udziału bo koordynator powiatowy zmieniał 3 razy zawody i w tym czasie odbywały się pófinaly w piłce nożnej ustalone wcześniej

  odpowiedz

  • 0 (2)

  N-l, w dniu 08-10-2022 16:48:15 napisał:

  Bez komentarza co wyprawia koordynator powiatowy czy Starostowo wie kogo zatrudia.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Inga, w dniu 09-10-2022 09:39:47 napisał:

  Gratulacje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  czytelnik, w dniu 09-10-2022 13:32:28 napisał:

  Terminarz zawodów powiatowych zawsze ustalany był przez nauczycieli,koordynatorów gminnych w miesiącu wrześniu na podstawie kalendarza wojewódzkiego SZS.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  rondo, w dniu 09-10-2022 20:39:30 napisał:

  Zawody z września podane w październiku? Świerzynka!! Wręcz wiadomość z ostatniej chwili! Brawo!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
Budowa magazynów
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)