Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

10 maja 2024

Aktywne zajęcia dla najmłodszych. Dzieci pokonywały tor przeszkód

fot. Hanna Siemion,  Monika Mitek

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

W środę, 8 maja odbyły się kolejne zajęcia Twórcze dla dzieci. #Tym razem tematem przewodnim był ostatnio obchodzony Dzień Strażaka. Musimy przyznać, że frekwencja dopisała i wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Nie mogło zabraknąć pracy plastycznej.  Choć było nas dość dużo, każdy uczestnik spotkania wyszedł z sali 33 z papierowym strażakiem. Kolorowe kartki, nożyczki i kleje - tak powstały piękne postacie.

Ponieważ pogoda nam dopisała postawiliśmy na aktywności na świeżym powietrzu. Dzieci chętnie pokonywały nasz tor przeszkód: ciemny tunel, płonące okno oraz balans na linie. Z dużym zainteresowaniem spotkała się nasza mini strzelnica. A uciekanie przed piłkami czy baba jaga okazały się niezastąpioną klasyką.

To było bardzo miłe i aktywne popołudnie. Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólą zabawę.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)