Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

18 maja 2024

Bezpłatne warsztaty dla seniorów. Spotkanie z radcą prawnym

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej #w Sadkach zaprasza seniorów z Gminy Sadki na bezpłatne warsztaty z zakresu prawa z Radcą Prawnym ze Stowarzyszenia Sursum Corda, prowadzącego na terenie powiatu nakielskiego punkty nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego doradztwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji.

Na spotkaniu warsztatowym (ok. 4 – godzinnym) będzie można przy kawie i herbacie dowiedzieć się np.: o dziedziczeniu ustawowym i testamentowym, alimentach od dzieci i wnuków, odwołaniach od decyzji ZUS w sprawach emerytalnych.

Spotkanie odbędzie się 24 maja 2024 r. (piątek) od godz. 9.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sadkach, ul. Ignacego Tomyślaka 37.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy pod nr tel. 523859055, tel. kom. 697977864 lub 609354091.

Serdecznie zapraszamy!!!

Materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 4 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)