Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2024

Dzieci wykazały sie dużą kreatywnością. Powstały kolorowe kolaże

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

W środę, 15 maja odbyły się zajęcia kreatywne #dla dzieci z okazji Tygodnia Bibliotek, które w tym roku jest pod hasłem: "Biblioteka miejsce na czasie".

W środowe popołudnie dzieci przybyły do biblioteki i dowiedziały się i naszej książnicy parę ciekawostek. Następnie miały za zadanie namalować to co lubią robić popołudniami,gdy już wrócą ze szkoły i przedszkola. Dzieci jak zawsze wykazały się ogromną kreatywnością,powstały kolaże bo użyły i plasteliny i krępy i kolorowych papierów. Na koniec zajęć otrzymały słodki upominek.

Materiał: Joanna Brzozowska / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)