Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

17 maja 2024

Dzień pełen uśmiechów i pomysłów. "Sport to zdrowie"

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Za nami drugi dzień otwarty w #GOK. Tym razem postawiliśmy na ruch na świeżym powietrzu i inwencję twórczą dzieci.

Już od rana na naszych stołach znaleźć można było kolorowanki, ciekawe karty pracy i gry planszowe. Takie spędzanie czasu skłania do rozmów i wspólnych żartów.

Korzystając z pogody udaliśmy się na boisko sportowe. Tam każdy znalazł coś dla siebie. Była piłka nożna, skakanka, ćwiczenia gimnastyczne, a nawet medytacja. Nie zabrakło również lubianych przez wszystkich baniek.

Po powrocie do sali wszyscy chętnie oddali się tworzeniu. Tym sposobem w naszej sali powstawały chmurki z tęczą, ciekawe gniotki, urządzenia do strzelania itp. Starsze dziewczyny mogły już tworzyć wzory na swoje torby (które będą wyszywać na zajęciach ZPT).

To był bardzo miły dzień. Daleki od telefonów i nowoczesnych technologii. Pełen uśmiechów, pomysłów i towarzystwa.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)