Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2024

Gąsienice z chusteczek i zwierzaki z klamerek. Zajęcia kreatywne

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W poniedziałek, 27 maja naszą pracownię twórczą #odwiedziła klasa II wraz z wychowawczynią, Panią Agatą Werner. Dzieci chętnie wzięły udział w kreatywnych zajęciach.

Na dworze panuje piękna pogoda. Przyroda pokazuje nam swoje kolorowe oblicze. Zainspirowani jej małymi cudami stworzyliśmy z dziećmi kolorowe gąsienice. Kawałek zielonego papieru i biała serwetka stały się robaczkiem, który poruszał się na listku.

Ze zwykłych drewnianych klamerek powstały rozmaite zwierzątka. Kolorowy papier i pisaki sprawiły, że dzieci opuszczały salę z tygrysami, jaszczurkami, a nawet szczurami.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miłą wizytę. Do zobaczenia.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)