Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

02 listopada 2023

"Jesienne Wierszowanie". Recytatorski przegląd wierszy w przedszkolu

fot. powierzone

fot. powierzone

W Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” w grupie #Sówki odbył się recytatorski przegląd wierszy o tematyce jesiennej „Jesienne Wierszowanie”.

Pokaz umiejętności recytatorskich odbył się na bardzo wysokim poziomie. Na jesiennej scenie dzieci recytowały wiersze , a rodzice zadbali o artystyczną sferę tego występu.  Chętne dzieci, wraz z rodzicami w domu uczyły się wiersza polskich poetów o tematyce jesiennej. Przedsięwzięcie to miało na celu przybliżenie dzieciom różnych odcieni jesieni przedstawionych w wierszach. Recytując wiersze wyruszyliśmy na spotkanie z jesienią, która jest bardzo piękna i kolorowa.  Dzieci przełamywały barierę nieśmiałości, prezentując się na forum. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z prezentacją utworów poetyckich i wykazali się niebywałymi zdolnościami recytatorskimi. Wierszy wysłuchała zaproszona grupa Biedronki, która wraz z gronem pedagogicznym wspierała starszaków dobrym słowem i nagradzała każdego uczestnika wielkimi brawami. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki oraz poszerzyły swoje umiejętności sceniczne.

Gratulujemy odwagi wszystkim uczestnikom.

Materiał: Wychowawca grupy Sówki w Przedszkolu Gminy Sadki „Dobre Ludki” - Sylwia Goszka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)