Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Popołudniowa interwencja strażaków. Zadymienie w bloku

fot. BG

fot. BG

We wtorek, 6 czerwca w godzinach popołudniowych straż pożarna #została zaalarmowana o silnym zadymieniu w jednym z bloków przy ulicy Księdza Skargi w Nakle.

- Zgłoszenie wpłynęło na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle o godz. 15.43 - poinformował nas dyżurny PSP w Nakle. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle.

Okazało się, że przyczyną zadymienia jest przypalone mięso w garnku w jednym z mieszkań. Strażacy prowadzą oddymianie i wietrzenie pomieszczeń.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (19)

  Po sąsiedzku, w dniu 06-06-2023 17:53:12 napisał:

  Na fotografii udokumentowano "samowolę budowlaną" jaką jest niewłaściwe,sprzeczne z przepisami prawa PPOŻ osadzenie skrzydeł drzwi otwierających się na przestrzeń klatki schodowej.Będąca na miejscu JGP nie zauważyła-? Zasady dotyczące kierunku otwierania drzwi do mieszkań w bloku, są dość precyzyjne i jasno określone.Drzwi muszą być otwierane do wewnątrz mieszkania, a nie na zewnątrz.Ktoś tu nie dopełnił swoich obowiązków po stronie funkcjonariuszy SP ale także administratora nieruchomości.Zatem na podstawie tej dokumentacji w trybie pilnym w tym lokalu powinien zjawić się inspektor nadzoru budowlanego i czynić swoją powinność w stosunku do właściciela lokalu a także właściciela nieruchomości.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Ja , w dniu 06-06-2023 19:29:45 napisał:

  A Cukrowni nie było ? Szok

  odpowiedz

  • -3 (11)

  Mirek , w dniu 06-06-2023 20:16:26 napisał:

  Drzwi w budynkach zamieszkiwanych przez powyżej 50 osób , powinny otwierać się na zewnątrz, więc sąsiad pilnuj swojej partnerki gdzie łazi. Ale to trzeba być ćwokiem żeby takie bzdury pisać!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (7)

  Kompleksy wychodzą , w dniu 06-06-2023 22:12:45 napisał:

  Po sąsiedzku to pewnie ten co tak wiecznie zazdrości PSP. Co.ma koorwa kierunek drzwi do przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Felcio, w dniu 07-06-2023 09:26:41 napisał:

  Przypalilililili, i nie zauważyli że mięso się jara

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Konstrukcje stalowe
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)