Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2023

Popołudniowa interwencja strażaków. Zadymienie w bloku

fot. BG

fot. BG

We wtorek, 6 czerwca w godzinach popołudniowych straż pożarna #została zaalarmowana o silnym zadymieniu w jednym z bloków przy ulicy Księdza Skargi w Nakle.

- Zgłoszenie wpłynęło na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle o godz. 15.43 - poinformował nas dyżurny PSP w Nakle. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle.

Okazało się, że przyczyną zadymienia jest przypalone mięso w garnku w jednym z mieszkań. Strażacy prowadzą oddymianie i wietrzenie pomieszczeń.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (19)

  Po sąsiedzku, w dniu 06-06-2023 17:53:12 napisał:

  Na fotografii udokumentowano "samowolę budowlaną" jaką jest niewłaściwe,sprzeczne z przepisami prawa PPOŻ osadzenie skrzydeł drzwi otwierających się na przestrzeń klatki schodowej.Będąca na miejscu JGP nie zauważyła-? Zasady dotyczące kierunku otwierania drzwi do mieszkań w bloku, są dość precyzyjne i jasno określone.Drzwi muszą być otwierane do wewnątrz mieszkania, a nie na zewnątrz.Ktoś tu nie dopełnił swoich obowiązków po stronie funkcjonariuszy SP ale także administratora nieruchomości.Zatem na podstawie tej dokumentacji w trybie pilnym w tym lokalu powinien zjawić się inspektor nadzoru budowlanego i czynić swoją powinność w stosunku do właściciela lokalu a także właściciela nieruchomości.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Ja , w dniu 06-06-2023 19:29:45 napisał:

  A Cukrowni nie było ? Szok

  odpowiedz

  • -3 (11)

  Mirek , w dniu 06-06-2023 20:16:26 napisał:

  Drzwi w budynkach zamieszkiwanych przez powyżej 50 osób , powinny otwierać się na zewnątrz, więc sąsiad pilnuj swojej partnerki gdzie łazi. Ale to trzeba być ćwokiem żeby takie bzdury pisać!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (7)

  Kompleksy wychodzą , w dniu 06-06-2023 22:12:45 napisał:

  Po sąsiedzku to pewnie ten co tak wiecznie zazdrości PSP. Co.ma koorwa kierunek drzwi do przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Felcio, w dniu 07-06-2023 09:26:41 napisał:

  Przypalilililili, i nie zauważyli że mięso się jara

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa magazynów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)