Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

13 kwietnia 2024

RBB Tour w Czechach. Kacper Gieryk najlepszym młodzieżowcem wyścigu

fot. TC Chrobry SCOTT Głogów

fot. TC Chrobry SCOTT Głogów

W piątek 12, kwietnia część drużyny #TC Chrobry SCOTT Głogów stanęła na starcie trzydniowej etapówki w Czechach. Wśród kolarzy nie brakuje mieszkańca kcyńskiej gminy, który już odniósł spory sukces.

Trasa wyścigu poprowadzona była po mocno pagórkowatym terenie. Ściganie rozpoczęło się indywidualną walką z czasem na dystansie 12 kilometrów, zaś kolejne dwa etapy to już start wspólny na dystansie 163 kilometrów i 155.

W piątek, I etap RBB Tour - jazdę indywidualną na czas wygrał Kacper Gieryk. Kolejne miejsca w klasyfikacji młodzieżowców zajęli: Łapsa Szymon 12, Marcinkowski Patryk 16, Centka Kacper 30, Ptak Szymon 52, Kuś Piotr 59. Drużyna zajęła 6 miejsce na 20 ekip.

Kacper Gieryk został zwycięzcą pierwszego etapu RBB Tour !!! Znakomita jazda na czas dała drużynie z Głogowa koszulkę lidera na pierwszym etapie.

W sobotę, 13 kwietnia drużyna z Głogowa spisała się na medal. Kacper Gieryk utrzymał koszulkę lidera klasyfikacji generalnej RBB Tour! Dodatkowo Kacper został także najlepszym młodzieżowcem wyścigu.

Jutrzejszy, niedzielny etap liczyć będzie 155 kilometrów. Start o godzinie 11.00.

Źródło:  TC Chrobry SCOTT Głogów 

Oceń artykuł: 19 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Kibic, w dniu 13-04-2024 21:33:38 napisał:

  Super, gratulacje!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Kcynia , w dniu 13-04-2024 23:22:54 napisał:

  Brawo Kacper! Gratulacje.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Rejestracja BDO
500PLN
KOBIZE
500PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)