Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

14 maja 2024

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz. Rozmawiano o najnowszej książce

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

Dnia 11 maja z okazji XXI Tygodnia Bibliotek# nasza książnica, po raz drugi miała przyjemność gościć ,pisarkę od szczęśliwych zakończeń, panią Magdalenę Witkiewicz.

Rozmowę z p, Magdą przeprowadziła dyrektor biblioteki w Sadkach. Panie rozmawiały  m.in. o najnowszej książce „Ulotny zapach czereśni”, o poszukiwaniu rodzinnych korzeni , morsowaniu , wychowaniu dzieci i wielu innych tematach. Uczestnicy dowiedzieli się też  ,że słowa „chichot” nigdy nie znajdziemy w żadnej książce autorki. Spotkanie było pełne humoru i anegdot z życia pisarki. Na zakończenie publiczność miała możliwość  zadać pytania Magdalenie Witkiewicz oraz zakupić książkę z autografem. To było niesamowite i bardzo sympatyczne spotkanie.

Materiał: Joanna Brzozowska / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)