Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

09 kwietnia 2024

Turniej brydżowy w Nakle. Duet Brzykcy i Popczyński zwycięża

fot. KP

fot. KP

Para brydżowa Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński zwyciężyła #w poniedziałkowym (8 kwietnia) turnieju brydża sportowego w Nakle.

W ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 8 kwietnia rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach kwietniowej eliminacji KMP. Przybyło 11 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Piotr Wołowski.

W turnieju zwyciężyła z dużą przewagą para Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński z Eurobac I Nakło. Drugie miejsce zajął mikst Eurobac Aleksandra Granowska i Jan Rdesiński. Na najniższym stopniu podium uplasowała się para z Kcyni -  Marek Grewling i Zbigniew Kaczmarek.

Wyniki uzyskane przez czołowe pary w turnieju w Nakle dają szanse na otrzymanie kolejnych punktów rankingowych. Po przeliczeniu wyników 705 par (z 47 na 49 ośrodków), mikst Granowska i Rdesiński zajmuje 71 lokatę. Duet Brzykcy i Popczyński jest na 109.

Kolejny turniej w Nakle zaplanowano na poniedziałek 22 kwietnia o godz. 17.00. Będzie to kwietniowa eliminacja KMP w grze na zapis meczowy.

Wyniki:

1. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 65.28%

2. Aleksandra Granowska/Jan Rdesiński - 59.75%

3. Marek Grewling/Zbigniew Kaczmarek - 58.92%

4. Marceli Pluciński/Antoni Wilkowski - 52.92%

5. Lech Czarnecki/Marek Nikodemski - 52.25%

5. Bartłomiej Pałubicki/Jan Nowakowski - 52.25%

7. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak - 51.00%

8. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 43.08%

9. Joanna Belczyńska/Elżbieta Krajewska - 42.67%

10. Alina Majchrzak/Tadeusz Nitka - 42.25%

11. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski – 40.17%.

Oceń artykuł: 20 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    przechodzień, w dniu 09-04-2024 21:23:27 napisał:

    przechodziłem; dobrze zobaczyć

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa magazynów
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)