Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2024

Wojewódzki finał igrzysk w lekkiej atletyce. Uczniowie z Sadek na podium

fot. powierzone

fot. powierzone

28 maja na stadionie KS WDA Świecie odbył się finał #Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce.

Do sportowej rywalizacji przystąpili najlepsi zawodnicy z 19 powiatów oraz 4 miast na prawach powiatu (Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Włocławek).       

Sześcioro uczniów z naszej szkoły weszło w skład reprezentacji powiatu nakielskiego: Liliana Berlik, Natalia Przywecka, Katarzyna Kaczmarek, Hanna Klimek, Jagoda Plechowska, Oliwier Chabluk.

Klasyfikacja końcowa: 

Liliana Berlik - 2 miejsce w skoku wzwyż (wicemistrzostwo województwa).

Katarzyna Kaczmarek - 2 miejsce w biegu na 100m (wicemistrzostwo województwa).                                                               

Zespół dziewcząt w sztafecie szwedzkiej (400,300,200,100 metrów) wywalczył 3 miejsce. Skład sztafety: Liliana Berlik 400m, Natalia Przywecka 300m, Katarzyna Kaczmarek 200m, Hanna Klimek 100m.

Punktowane miejsca w swoich konkurencjach zajęli Jagoda Plechowska (pchnięcie kulą) oraz Oliwier Chabluk (bieg na 100 metrów).

Wszystkim uczestnikom rywalizacji sportowej gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Hanna Korpal / SP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)