Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

15 maja 2024

Zajęcia w pracowni twórczej. Dzieci odkrywały świat przyrody

fot. Hanna Siemion,  Monika Mitek

fot. Hanna Siemion, Monika Mitek

We wtorek, 14 maja dzieci z naszej gminy mogły spędzić czas #w naszej pracowni twórczej. Już od godziny 8:30 przybyli pierwsi zainteresowani. Czas spędziliśmy w miłej atmosferze pod hasłem przewodnim "Swiat przyrody".

Dzieci, które chciały spędzić z nami czas rozwiązywały zadania, kolorowały kolorowanki. Nie zabrakło puzzli i gier planszowych, w których mogły się zmierzyć z instruktorkami GOK. Ponieważ pogoda dopisała, wybraliśmy się na spacer. Przeprowadziliśmy gimnastykę w plenerze,  a uczestnicy zajęć chętnie grali w Dziadka Mroza. Podczas wędrówki zbieraliśmy listki i kwiatki, które wykorzystaliśmy po powrocie do sali zajęć.

Dzieci wykonały gąsienice, które spacerowały po listkach. Można było wykonać również żaby, w których brzuchach znajdowały się roślinne dekoracje.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miły dzień. I mówimy do zobaczenia jutro!

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)