Dziś mamy 13 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem# w naszej gminie. W zeszłym tygodniu odwiedziła nas klasa III, wraz z wychowawczynią Panią Aliną Kropską. Dzieci miały okazję stworzyć upominki na Dzień Ojca.

Zajęcia poprowadziła Pani Iwona Biniak, a dzieci wysłuchały z uwagą jej wskazówek. Z gliny powstały kaktusy oraz auta, które będą idealnym prezentem dla Ojców. Uczniowie wykazali się dużą precyzją oraz starannością. Z pozostałej gliny każdy mógł zrobić to, na co miał ochotę.  Tak powstały uśmiechnięte buźki czy kwiatki.

Serdecznie dziękujemy za miłą wizytę.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)