Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

24 marca 2023
Wiadomości z regionu

Zdenerwowany 29-latek chciał skoczyć z dachu. Pomogli policjanci

fot. powierzone

fot. powierzone

Szybka reakcja i zdecydowane działanie policjantów ze śródmiejskiego komisariatu pozwoliły w porę #uratować życie 29-latka, który stojąc na dachu budynku chciał targnąć się na swoje życie. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarską.

Do policjantów ze Śródmieścia dotarła informacja, że 29-letni bydgoszczanin znajduje się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Natychmiast pod wskazany adres zostały skierowane patrole oraz poinformowana załoga pogotowania. Na miejscu okazało się, że 29-latek znajduje się na dachu budynku i ma myśli samobójcze. Do zdesperowanego mężczyzny weszli dzielnicowi z bydgoskiego Śródmieścia. Starszy sierżant Kamil Kuderski i starszy sierżant Łukasz Szmajda zaczęli z nim rozmawiać, próbując odwieźć go od powziętego zamiaru.

Bydgoszczanin był zdenerwowany i dlatego policjanci wiedzieli ze muszą działać szybko. Wykorzystując moment przemieszczania się mężczyzny po dachu, podbiegli do niego i chwycili za ręce, odciągając od krawędzi budynku. Widząc to drugi patrol pomógł sprowadzić mężczyznę do domu, a następnie do karetki pogotowia. Decyzją medyków mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie została mu udzielona specjalistyczna pomoc.

Materiał: sierż. Oskar Nowak / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 16 (20)

  pomogliskoczyc, w dniu 24-03-2023 11:21:41 napisał:

  "Zdenerwowany 29-latek chciał skoczyć z dachu. Pomogli policjanci" Skoczyc?

  odpowiedz

  • 12 (14)

  buhaha, w dniu 24-03-2023 11:22:29 napisał:

  Jeżeli ja chce coś zrobić i ktoś mi pomaga to w tym co chce właśnie zrobić.

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Kibic, w dniu 24-03-2023 11:26:31 napisał:

  Naleśnik mu nie wyszedł i się zdenerwowal

  odpowiedz

  • 10 (12)

  rondo, w dniu 24-03-2023 11:30:32 napisał:

  Haha. Proszę Was Tytuł z DU...Y. Wczoraj byliśmy na skraju przepaści - Dziś zrobiliśmy krok naprzód. Tytuł oznacza, że policja mu pomogła zrobić skok!

  odpowiedz

  • -3 (5)

  sędziapokoju, w dniu 24-03-2023 17:22:32 napisał:

  Nie dziwię się desperatowi, pewnie nie może zaakceptować, że ponownie do władzy może dostać się złodziejska platforma!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Śmieszne , w dniu 24-03-2023 17:26:07 napisał:

  Jakby chciał skoczyć to by skoczył. Ze ktoś zdążył zareagować to znaczy ze chciał zostać zauważony i nie chciał skoczyć.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Robert, w dniu 24-03-2023 18:05:07 napisał:

  Coraz więcej ludzi ma problemy psychiczne .są różne terapię.

  odpowiedz

  • 3 (7)

  woźny, w dniu 24-03-2023 18:24:59 napisał:

  Ci policjanci to chociaż są w służbie,służą.Temat wyżej-widział ktoś tę policjantkę"w służbie"-? Ona tylko ma prelekcje w żłobkach,przedszkolach,szkole.Pytam kiedy ona ma czas na służbę skoro non stop w przedszkolu bawi się z dziećmi.Dziwne to wszystko,dziwią się mieszkańcy później,że patroli na ulicach brakuje.

  odpowiedz

  • 6 (10)

  Krawiński, w dniu 24-03-2023 18:36:05 napisał:

  "Asp. Zofia Wrzeszcz spotkała się z uczniami klasy IV Szkoły" i ta pani po 15 latach zabawy z dziećmi dostanie emeryturę? Żenua jak by to jeden pisior spod nakla powiedział

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
Budowa magazynów
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
KOBIZE
500PLN
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)