Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

22 października 2021

Dzień Seniora w Sadkach. Były przemowy, życzenia i podziękowania

fot. GOK w Sadkach

fot. GOK w Sadkach

19 października na sali widowiskowej GOK odbył się# Dzień Seniora. Mieszkańcy Sadek i okolic zebrali się przy wspólnej kawie, herbacie i cieście by celebrować to piękne święto. Były przemowy, życzenia i podziękowania od zaproszonych gości.

Gwoździem programu był koncert operetkowy. Na specjalne zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach na scenie pojawił się duetu Soprano&Piano, który tworzą Pani Tatiana Kujawska-Tubiszewska oraz Pani Aleksandra Pliszka- kobiety od lat związane z Operą Nova w Bydgoszczy.

Panie przez ponad godzinę umilały czas publiczności- nie tylko pięknie śpiewając, ale także żartując i opowiadając zabawne anegdotki nt. muzyków.

Atmosfera była bardzo miła, a czas płynął szybko...

Materiał: Magdalena Sobiecka-Lipińska - GOK w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)